vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=hn6d39QhqmA

Następny film


YOUTUBERZY W ŁÓŻKU?! /w Blowek, Zigcio

vojtaz
vojtaz - 533 Wyświetleń
0
533 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:20

► 4.000 Łapek i wjeżdża kolejny odcinek Bed Wars z Ekipą! Dziękuję bardzo za całe Wasze wsparcie, doceniam jak napiszecie komentarz lub zostawicie ocenę pod filmem! Zasubskrybuj i koniecznie kliknij w dzwonek żeby nie przegapić nowych filmów na kanale! ► Ekipa: - Zigcio https://www.youtube.com/channel/UC6drcWEyev1I56xx1gV_kOw - Blow https://www.youtube.com/user/MinecraftBlow ► Facebook https://goo.gl/0IUqg9 ► Snapchat Vujtz ► Instagram https://instagram.com/xVojtaz ► Dołącz do Ekipy Zajebistych Ludzi! GRUPA FB ► https://goo.gl/5IQdGR Pamiętaj, że moje filmy mają charakter humorystyczny i należy je brać z dystansem, odpal film - czerp rozrywkę i baw się dobrze.. DZIĘKI!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-05 Tue 393,743 - 37,531,227 - 304 -
2019-02-06 Wed 393,735 -8 37,534,882 +3655 304 -
2019-02-07 Thu 393,713 -22 37,538,477 +3595 304 -
2019-02-08 Fri 393,686 -27 37,542,145 +3668 304 -
2019-02-09 Sat 393,657 -29 37,547,819 +5674 304 -
2019-02-10 Sun 393,603 -54 37,551,198 +3379 304 -
2019-02-11 Mon 393,582 -21 37,553,923 +2725 304 -
2019-02-12 Tue 393,571 -11 37,556,982 +3059 304 -
2019-02-13 Wed 393,562 -9 37,559,949 +2967 304 -
2019-02-14 Thu 393,546 -16 37,564,218 +4269 304 -
2019-02-15 Fri 393,534 -12 37,566,773 +2555 304 -
2019-02-16 Sat 393,513 -21 37,569,639 +2866 304 -
2019-02-17 Sun 393,491 -22 37,572,730 +3091 304 -
2019-02-18 Mon 393,484 -7 37,576,807 +4077 304 -
2019-02-19 Tue 393,481 -3 37,579,397 +2590 304 -
Podsumowanie ogółem -262 +48170 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 7 min.