Rock Play
Rock Play
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NQko0VM_Gmk

Następny film

Wieprz w alliance - World of Warcraft
Rock Play
23 Wyświetleń

Rock Play
Rock Play - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:28:15

LIVE codziennie - https://jarock.pl/live/rock Rock PLAY: https://www.youtube.com/user/RMaciaszek Moja książka: http://bit.ly/bookROCK Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock ^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl ^^ Sprzęt Rocka - https://jarock.pl/sprzet-rocka ^^ Forum - http://forum.jarock.pl/ ^^ Facebook: ^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k ^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl ^^ Grupa FB Ekipa JaRock - https://www.facebook.com/groups/1612534908963552/?fref=ts

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rock Play

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 392,940 - 78,673,532 - 3,682 -
2019-04-05 Fri 393,023 +83 78,710,871 +37339 3,682 -
2019-04-06 Sat 393,093 +70 78,752,619 +41748 3,684 +2
2019-04-07 Sun 393,159 +66 78,787,924 +35305 3,689 +5
2019-04-08 Mon 393,212 +53 78,823,920 +35996 3,690 +1
2019-04-09 Tue 393,268 +56 78,860,042 +36122 3,690 -
2019-04-10 Wed 393,355 +87 78,911,822 +51780 3,695 +5
2019-04-11 Thu 393,451 +96 78,946,975 +35153 3,696 +1
2019-04-12 Fri 393,526 +75 78,979,994 +33019 3,698 +2
2019-04-13 Sat 393,639 +113 79,016,573 +36579 3,698 -
2019-04-14 Sun 393,747 +108 79,052,443 +35870 3,700 +2
2019-04-15 Mon 393,962 +215 79,111,065 +58622 3,704 +4
2019-04-16 Tue 394,141 +179 79,157,810 +46745 3,706 +2
2019-04-17 Wed 394,350 +209 79,205,247 +47437 3,706 -
2019-04-18 Thu 394,533 +183 79,251,916 +46669 3,710 +4
Podsumowanie ogółem +1593 +578384 +28
Aktualizacja profilu za 2 godz. 50 min.

Następny film

Wieprz w alliance - World of Warcraft
Rock Play
23 Wyświetleń