Dail
Dail
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ly1YywIEhZ4

Zagrajmy w The Bard's Tale IV: Barrows Deep PL #54 - Valhalla!

Dail
Dail - 32 Wyświetleń
0
32 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:27:56

The Bard's Tale IV: Barrows Deep Gameplay PL The Bard's Tale IV Barrows Deep to czwarta odsłona kultowego cRPG z lat 80. Nad projektem czuwał legendarny Brian Fargo, twórca takich gier jak: Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment czy poprzednich odsłon Opowieści Barda. #TheBard'sTale #BarrowsDeep #Dail ► DONEJT: https://tipanddonation.com/dail (SMS, Przelew, PayPal, PaySafeCard, Bitcoin) ► DISCORD: https://discord.gg/EwBSCZ7 ► FACEBOOK: https://www.facebook.com/dailowy/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dail

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-10 Wed 577 - 76,051 - 674 -
2019-04-11 Thu 584 +7 76,601 +550 679 +5
2019-04-12 Fri 586 +2 76,988 +387 682 +3
2019-04-13 Sat 587 +1 77,275 +287 684 +2
2019-04-14 Sun 588 +1 77,517 +242 683 -1
2019-04-15 Mon 589 +1 77,795 +278 684 +1
2019-04-16 Tue 593 +4 78,276 +481 687 +3
2019-04-17 Wed 593 - 78,498 +222 688 +1
2019-04-18 Thu 595 +2 78,674 +176 689 +1
2019-04-19 Fri 597 +2 78,884 +210 689 -
2019-04-20 Sat 600 +3 79,088 +204 691 +2
2019-04-21 Sun 601 +1 79,340 +252 691 -
2019-04-22 Mon 602 +1 79,619 +279 692 +1
2019-04-23 Tue 602 - 79,820 +201 693 +1
2019-04-24 Wed 603 +1 79,982 +162 692 -1
Podsumowanie ogółem +26 +3931 +18
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.