sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=9bhHbKLHMHA

Następny film

Maserati GranTurismo - moja ocena.
sukces.pl
156 Wyświetleń

Zakładanie firmy - 3 częste błędy.

sukces.pl
sukces.pl - 364 Wyświetleń
0
364 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:57

Zakładasz firmę? Wiesz dlaczego biznes może nie wyjść? Posłuchaj jakie są 3 najczęstsze błędy przy zakładaniu firmy i jak im zaradzić. Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email jacekwisniowskisukces@gmail.com Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Blog i transkrypty video http://mistrzmotywacji.pl/blog Rusz Dupę - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 189,694 - 27,789,441 - 273 -
2019-03-06 Wed 189,748 +54 27,802,513 +13072 273 -
2019-03-07 Thu 189,803 +55 27,812,599 +10086 273 -
2019-03-08 Fri 189,855 +52 27,824,379 +11780 273 -
2019-03-09 Sat 189,878 +23 27,847,648 +23269 274 +1
2019-03-10 Sun 189,919 +41 27,860,745 +13097 274 -
2019-03-11 Mon 190,001 +82 27,874,559 +13814 274 -
2019-03-12 Tue 190,064 +63 27,887,722 +13163 274 -
2019-03-13 Wed 190,086 +22 27,907,716 +19994 275 +1
2019-03-14 Thu 190,236 +150 27,935,113 +27397 275 -
2019-03-15 Fri 190,276 +40 27,948,331 +13218 276 +1
2019-03-16 Sat 190,308 +32 27,969,047 +20716 276 -
2019-03-17 Sun 190,378 +70 27,985,600 +16553 276 -
2019-03-18 Mon 190,442 +64 28,000,668 +15068 276 -
2019-03-19 Tue 190,537 +95 28,061,412 +60744 277 +1
Podsumowanie ogółem +843 +271971 +4
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

Maserati GranTurismo - moja ocena.
sukces.pl
156 Wyświetleń