KrisGames
KrisGames
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JpBDu36fl-0
KrisGames
KrisGames - 45 Wyświetleń
0
45 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-30 02:45:36

◆ Witajcie w drugim sezonie Zagubionej, a właściwie Utraconej! Jesteście ciekawi co wydarzyło się w tym odcinku? Zapraszam do oglądania. ◆ Krótko o serii ◆ Isabella Larissa Salem (Utracona) ▪ To młoda dziewczyna, która boryka się z problemami życia codziennego. W pierwszym sezonie oglądaliśmy jej historie od samego początku jej życia, w drugim sezonie rozwijamy wątek jej życia jako dorosłej osoby! Zapraszam do obejrzenia wszystkich odcinków z tej serii! ◆ CAŁA SERIA: http://tiny.pl/g21h8 ◆ #utracona #thesims4 #zagubiona Warto zajrzeć ▪️ Facebook: https://www.facebook.com/Krisgamesyt/ ▪️ Grupa Krisomaniaki: https://www.facebook.com/groups/811284035637577/ ▪️ Origin ID: KrisGames1607 ▪️ Instagram: https://www.instagram.com/krzysiu1607/ ▪️ Współpraca/Bussines Contact: krisgamesbiznes@gmail.com ◆ Jeżeli film Ci się spodobał zachęcam do zostawienia łapki w górę! Każdy ślad po tobie to motywacja dla mnie do dalszego nagrywania! Zachęcam do zapoznania się z zakładką informacje kanału! ◆

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KrisGames

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-05 Tue 137,924 - 25,939,222 - 495 -
2019-03-06 Wed 137,952 +28 25,947,257 +8035 495 -
2019-03-07 Thu 137,967 +15 25,955,844 +8587 495 -
2019-03-08 Fri 137,951 -16 25,965,532 +9688 495 -
2019-03-09 Sat 138,011 +60 25,977,922 +12390 495 -
2019-03-10 Sun 138,138 +127 26,003,120 +25198 495 -
2019-03-11 Mon 138,208 +70 26,013,002 +9882 495 -
2019-03-12 Tue 138,257 +49 26,023,987 +10985 495 -
2019-03-13 Wed 138,313 +56 26,034,742 +10755 495 -
2019-03-14 Thu 138,391 +78 26,051,810 +17068 495 -
2019-03-15 Fri 138,431 +40 26,059,791 +7981 495 -
2019-03-16 Sat 138,488 +57 26,074,552 +14761 495 -
2019-03-17 Sun 138,535 +47 26,091,400 +16848 495 -
2019-03-18 Mon 138,587 +52 26,110,160 +18760 495 -
2019-03-19 Tue 138,601 +14 26,117,428 +7268 495 -
Podsumowanie ogółem +677 +178206 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 45 min.