Onet News
Onet News
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0VWxREqbF8Q

Znany wodzirej siatkarski zatrzymany przez CBA. Kulisy śledztwa | OnetNews

Onet News
Onet News - 24 Wyświetleń
0
24 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 12:41:29

Zaufany prokurator Zbigniewa Ziobry prowadzi śledztwo ws. możliwych nieprawidłowości przy organizacji siatkarskich mistrzostw świata w 2014 r. Sprawa ciągnie się już ponad 4 lata, ale teraz śledczy skupił się na nowym wątku dotyczącym domniemanego zawyżania kosztów usług świadczonych w trakcie turnieju przez różne firmy. Wśród osób z zarzutami jest znany siatkarski wodzirej, który został zatrzymany przez CBA. Podejrzani są też byli członkowie kierownictwa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1 Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/ Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Onet News

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 42,393 - 37,346,496 - 4,525 -
2019-02-09 Sat 42,452 +59 37,376,086 +29590 4,525 -
2019-02-10 Sun 42,516 +64 37,416,178 +40092 4,526 +1
2019-02-11 Mon 42,559 +43 37,451,463 +35285 4,528 +2
2019-02-12 Tue 42,621 +62 37,482,688 +31225 4,526 -2
2019-02-13 Wed 42,703 +82 37,525,859 +43171 4,530 +4
2019-02-14 Thu 42,742 +39 37,551,789 +25930 4,532 +2
2019-02-15 Fri 42,780 +38 37,575,901 +24112 4,534 +2
2019-02-16 Sat 42,826 +46 37,602,023 +26122 4,532 -2
2019-02-17 Sun 42,935 +109 37,641,687 +39664 4,535 +3
2019-02-18 Mon 42,987 +52 37,669,155 +27468 4,536 +1
2019-02-19 Tue 43,090 +103 37,707,994 +38839 4,537 +1
2019-02-20 Wed 43,190 +100 37,755,256 +47262 4,537 -
2019-02-21 Thu 43,290 +100 37,799,462 +44206 4,537 -
2019-02-22 Fri 43,324 +34 37,824,574 +25112 4,538 +1
Podsumowanie ogółem +931 +478078 +13
Aktualizacja profilu za 2 godz. 51 min.