Onet News
Onet News
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0VWxREqbF8Q

Znany wodzirej siatkarski zatrzymany przez CBA. Kulisy śledztwa | OnetNews

Onet News
Onet News - 53 Wyświetleń
0
53 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 12:41:29

Zaufany prokurator Zbigniewa Ziobry prowadzi śledztwo ws. możliwych nieprawidłowości przy organizacji siatkarskich mistrzostw świata w 2014 r. Sprawa ciągnie się już ponad 4 lata, ale teraz śledczy skupił się na nowym wątku dotyczącym domniemanego zawyżania kosztów usług świadczonych w trakcie turnieju przez różne firmy. Wśród osób z zarzutami jest znany siatkarski wodzirej, który został zatrzymany przez CBA. Podejrzani są też byli członkowie kierownictwa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1 Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/ Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Onet News

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 46,108 - 39,493,833 - 4,584 -
2019-04-05 Fri 46,211 +103 39,534,558 +40725 4,586 +2
2019-04-06 Sat 46,235 +24 39,550,382 +15824 4,586 -
2019-04-07 Sun 46,329 +94 39,601,526 +51144 4,587 +1
2019-04-08 Mon 46,388 +59 39,631,303 +29777 4,588 +1
2019-04-09 Tue 46,453 +65 39,662,231 +30928 4,588 -
2019-04-10 Wed 46,537 +84 39,699,883 +37652 4,588 -
2019-04-11 Thu 46,632 +95 39,748,037 +48154 4,591 +3
2019-04-12 Fri 46,680 +48 39,774,066 +26029 4,592 +1
2019-04-13 Sat 46,721 +41 39,802,393 +28327 4,592 -
2019-04-14 Sun 46,741 +20 39,827,947 +25554 4,593 +1
2019-04-15 Mon 46,781 +40 39,852,967 +25020 4,593 -
2019-04-16 Tue 46,834 +53 39,883,480 +30513 4,593 -
2019-04-17 Wed 46,870 +36 39,904,124 +20644 4,597 +4
2019-04-18 Thu 46,881 +11 39,924,565 +20441 4,597 -
Podsumowanie ogółem +773 +430732 +13
Aktualizacja profilu za 9 godz. 4 min.